Roletki kasetowe Bamar
Bamar ALU i PCV
Bamar SPR

system BAMAR - jest to roletka kasetowa w prowadnicach montowana naramowo, z kasetą nieco bardziej odsadzoną niż w systemie UNI i prowadnicami o przekroju litery C. Cały osprzęt montowany jest bezinwazyjnie - tj. przyklejany do ramy okiennej wzmocnioną taśmą piankową. Dzięki takiemu rozwiązaniu okno nie zostaje naruszone przez elementy mocujące (np. wkręty). Po zamontowaniu roletka nie zawęża prześwitu szyby.


Opis systemu


BAMAR ALU - kaseta oraz prowadnice wykonane są z trwałego aluminium. Miękka linia kasety i prowadnic doskonale komponuje się z profilem okna. Sterowana jest za pomocą niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego wyposażonego w hamulec.


BAMAR PCV - odpowiednik systemu BAMAR ALU wykonany w wersji z PCV, wyjątkowo przystępny cenowo.


BAMAR SPR - to wersja stosowana najczęściej do okien dachowych oraz przy niestandardowym kierunku zaciągania roletki (z dołu do góry lub z boku na bok). Przy tej wersji systemu BAMAR istnieje możliwość zastosowania spowalniacza, który stabilizuje szybkość zwijania roletki.

Sposoby montażu

BAMAR ALU


BAMAR PCV

BAMAR SPR 

System Kaseta Prowadnice
BAMAR ALU
przyklejana
przyklejane
BAMAR PCV
przyklejana
przyklejane
BAMAR SPR przyklejana przyklejane
Kolor osprzętu

System Standardowy Niestandardowy
BAMAR ALU biały, brąz srebrny
BAMAR PCV biały, brąz
jasny dąb, ciemny dąb, orzech, mahoń
BAMAR SPR
biały, brąz srebrny
Zakończenia dolne


belka dolna lakierowana
fala duża
fala mała
zamek
łuki
oczko
Katalog tkanin


katalog tkanin do roletek

Sposób wykonania pomiaru

dla systemów UNI, BAMAR, DEKOLUX
Roletki w w/w systemach montowane są zawsze na skrzydle okiennym. Przy wszystkich tych typach systemów podajemy jeden wymiar - tzw. wymiar bazowy (a i b). Jest to odległość od załamania do załamania listwy przyszybowej, na szerokości (a) oraz na wysokości (b)


UWAGA!

  • przy pomiarze roletek montowanych naramowo (system UNI DUO i BAMAR - wszystkie typy) w oknach, w których odległość "x" (od brzegu klamki do załamania listwy przyszybowej) jest mniejsza niż 2cm, szerokość roletki należy określić mierząc ją od brzegu klamki do symetrycznego punktu po drugiej stronie ramy (wymiar a1) i odejmując od uzyskanego pomiaru 4cm.

Galeria


roletka Bamar    

 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84