Roletki kasetowe Bamar Beta

bamar beta

System BAMAR BETA  to najnowsze rozwiązanie typu "dwa w jednym". Specjalnie skonstruowana kaseta pomieści dwie niezależne roletki, a prowadnice z podwójnym prowadzeniem umożliwiają niezależne sterowanie każdą osłoną.

Jako tylną tkaninę stosuje się najczęściej materiały podgumowane (np. aby w nocy i nad ranem ograniczyć dostęp światła), na wierzchu natomiast stosuje się tkaninę transparentną, która w ciągu dnia lekko rozproszy promienie słoneczne, lecz nie zaciemni całkowicie pomieszczenia.

Sposoby montażu


Kolor osprzętu

  • biały
Katalog tkanin


katalog tkanin do roletek

Sposób wykonania pomiaru

dla systemów UNI, BAMAR, DEKOLUXRoletki w w/w systemach montowane są zawsze na skrzydle okiennym. Przy wszystkich tych typach systemów podajemy jeden wymiar - tzw. wymiar bazowy (a i b). Jest to odległość od załamania do załamania listwy przyszybowej, na szerokości (a) oraz na wysokości (b)


UWAGA!

  • przy pomiarze roletek montowanych naramowo (system UNI DUO i BAMAR - wszystkie typy) w oknach, w których odległość "x" (od brzegu klamki do załamania listwy przyszybowej) jest mniejsza niż 2cm, szerokość roletki należy określić mierząc ją od brzegu klamki do symetrycznego punktu po drugiej stronie ramy (wymiar a1) i odejmując od uzyskanego pomiaru 4cm.

Galeria 

bamar beta bamar beta

bamar beta bamar beta bamar beta bamar beta 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84