Roletki kasetowe C-MAX


System C-MAX -  to wielkogabarytowa osłona z kasetą, szczególnie polecana dla sterowań elektrycznych. Rura nawojowa o średnicy 40mm jest w stanie pomieścić szybki i cichy silnik elektryczny  (220V) na pilota lub przełącznik naścienny; można też pozostać przy napędzie ręcznym – za pomocą bardzo mocnego i niezawodnego mechanizmu łańcuchowego. Znajduje podobne zastosowanie jak nieco delikatniejszy system LUISA. Zaletą systemu jest możliwość zastosowania prowadnic o dwóch szerokościach do wyboru - 5 lub 9cm. System C-MAX oferowany w kolorze białym lub na zamówienie w dowolnym kolorze RAL (lakierowanie proszkowe).


Sposoby montażu
System

Kaseta

Prowadnice

C-MAX
przykręcana przykręcane
Kolor osprzętu

System Standardowy Niestandardowy
C-MAX
biały dowolny RAL

Zakończenia dolne

belka dolna lakierowana
fala duża
fala mała
zamek
łuki
oczko
Katalog tkanin


katalog tkanin do roletekNapędy i sterowania

Istnieje możliwość zastosowania napędów elektrycznych 230V. Napędy mogą występować w dwóch wersjach:

  • ze sterowaniem przewodowym (silnik rurowy przewodowy, przełącznik naścienny w kilku wariantach np. klawiszowy, kluczykowy itd.)
  • ze sterowaniem bezprzewodowym (silnik rurowy z wbudowanym odbiornikiem radiowym, nadajniki radiowe (piloty) w szerokiej gamie możliwości technicznych, zegary, centralki itd.)

napędy elektryczne i sterowania >>Sposób wykonania pomiaru dla systemu C-MAX


Przy systemie C-MAX, niezależnie od sposobu jego montowania, w zamówieniu zawsze podajemy szerokość całkowitą kasety. Szerokość materiału jest mniejsza od szerokości kasety o 4,5cm.


W przypadku zamawiania roletki C-MAX w wersji z prowadnicami należy dodatkowo określić długość prowadnic (długość prowadnic powinna być mniejsza od wysokości całkowitej roletki o 6,5cm, co wynika z wysokości kasety).Galeria

roleta C-MAX roleta C-MAX roleta C-MAX roleta C-MAX roleta C-MAX roleta C-MAX

są to roletki kasetowe naścienne wyposażone opcjonalnie w prowadnice, przeznaczone do montażu bezpośrednio na ścianie lub suficie. Taki rodzaj montażu znajduje zastosowanie np. w przypadku konieczności osłonięcia okien łukowych lub szczelnego osłnięcia całych wnęk okiennych (m.in. w salach konferencyjnych). Kaseta montowana jest do ściany lub sufitu na specjalnych klipsach montażowych, dzięki czemu montaż i demontaż staje się wyjątkowo prosty. System Luisa jest delikatniejszy i stosowany do mniejszych powierzchni niż system C-MAX. Rolety LUISA i C-MAX w wersji bez prowadnic z powodzeniem służyć mogą jako ekran projekcyjny stanowiący wyposażenie sal konferencyjnych, auli, świetlic. Do napędu systemu LUISA służy najczęściej mechanizm łańcuszkowy lub opcjonalnie niskonapięciowy siłownik elektryczny, zaś w systemie C-MAX najczęściej stosuje się napęd elektryczny sterowany przełącznikiem lub pilotem; można też pozostać przy napędzie ręcznym – za pomocą bardzo mocnego i niezawodnego mechanizmu łańcuchowego. System LUISA oferowany jest w kolorze białym oraz srebrnym, C-MAX w kolorze białym lub na zamówienie w dowolnym kolorze RAL (lakierowanie proszkowe).

 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84