Roletki kasetowe Dekolux

system DEKOLUX - przeznaczony jest do montażu na oknach dachowych. Dzięki specjalnej kasecie i prowadnicom z aluminium roletki DEKOLUX pasują do większości typów okien dachowych (Velux, Fakro, Roto, Okpol). Roletka wyposażona jest w wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety, a wbudowane blokady pozwalają zatrzymać roletkę w dowolnie wybranej pozycji.

Podstawowymi zaletami tego systemu jest prostota montażu oraz niezawodne działanie. Kaseta, prowadnice oraz belka dolna zostały tak zaprojektowane, aby zredukować do minimum wszelkie prześwity, co w połączeniu z odpowiednią tkaniną skutecznie chroni wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza.Sposoby montażu


Kolor osprzętu

SystemStandardowyNiestandardowy
DEKOLUXbiały, brązsrebrny, jasna sosna, ciemna sosna
Zakończenia dolne


belka dolna lakierowana
oczko

Katalog tkanin


katalog tkanin do roletek
Sposób wykonania pomiaru

dla systemów UNI, BAMAR, DEKOLUXRoletki w w/w systemach montowane są zawsze na skrzydle okiennym. Przy wszystkich tych typach systemów podajemy jeden wymiar - tzw. wymiar bazowy (a i b). Jest to odległość od załamania do załamania listwy przyszybowej, na szerokości (a) oraz na wysokości (b)


                                       


Parametry techniczne okien dachowych

Galeria 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84