Roletki kasetowe Luisa


System LUISA - jest to rodzaj roletki kasetowej wyposażonej opcjonalnie w prowadnice, przeznaczonej do montażu bezpośrednio na ścianie lub suficie. Taki rodzaj montażu znajduje zastosowanie np. w przypadku konieczności osłonięcia okien łukowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu roleta szczelnie i jednocześnie estetycznie zakrywa całą wnękę okienną, tworząc nieszablonową stylizację wnętrza. Kaseta montowana jest do ściany lub sufitu na specjalnych klipsach montażowych, dzięki czemu montaż i demontaż staje się wyjątkowo prosty.

Roleta LUISA w wersji bez prowadnic z powodzeniem służyć może jako ekran stanowiący wyposażenie sal konferencyjnych, auli, świetlic. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą bardzo mocnego i niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego, dzięki któremu roletka pracuje idealnie nawet przy dużych szerokościach. Roleta LUISA to jedyny system roletek kasetowych, w którym możliwe jest zastosowanie napędu elektrycznego (w wersji z przełącznikiem naściennym lub na pilota ).

System LUISA oferowany jest w kolorze białym oraz srebrnym.

Sposoby montażuSystem

Kaseta

Prowadnice

LUISA
przykręcanaprzyklejane lub przykręcane

Kolor osprzętu

System
StandardowyNiestandardowy
LUISAbiałysrebrny


Zakończenia dolne


belka dolna lakierowana
fala duża
fala mała
zamek
łuki
oczko
Katalog tkanin


katalog tkanin do roletek

Napędy i sterowania

Istnieje możliwość zastosowania napędów elektrycznych 12V.
napędy elektryczne i sterowania >>

Sposób wykonania pomiaru dla systemu LUISA

 


Przy systemie LUISA, niezależnie od sposobu jej montowania, w zamówieniu zawsze podajemy szerokość całkowitą kasety. Szerokość materiału jest mniejsza od szerokości kasety o 4,5cm.


W przypadku zamawiania roletki LUISA w wersji z prowadnicami należy dodatkowo określić długość prowadnic (długość prowadnic powinna być mniejsza od wysokości całkowitej roletki o 6,5cm, co wynika z wysokości kasety).

Galeria 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84