Rolety nadstawne


Rolety nadstawne to system rolet nakładanych na okna, stosowany wyłącznie na etapie montażu lub wymiany stolarki okiennej. To rozwiązanie charakteryzujące się szczególną estetyką – umożliwia „ukrycie” rolet poprzez idealne wkomponowanie ich w otwór okienny wraz z otynkowaniem kasety. Specjalnie zaprojektowane i ocieplone skrzynki rolet zapewniają odpowiednią izolację termiczną i akustyczną. Dzięki zastosowaniu drewnopodobnych oklein (tzw. renolitów) obudowę rolety można dopasować do każdego koloru okna.


                             
System BECLEVER
System EXTE


  • System BECLEVER – to system uniwersalny, spełniający wymagania zwolenników rolet: niezabudowanych, częściowo zabudowanych oraz całkowicie zabudowanych. Chroniony patentem, innowacyjny profil czołowy skrzynki umożliwia jego dwustronne zastosowanie – istnieje możliwość zastosowania profilu o powierzchni gładkiej (bez zabudowy), lub – po jego odwróceniu – powierzchni ryflowanej wspomagającej utrzymanie tynku (wariant do zabudowy).


  • System EXTE – to klasyczny system rolet nadstawnych z rewizją umieszczoną czołowo, co nie daje możliwości zatynkowania rolety od strony mieszkania. W wersji EXPERT, poprzez umieszczenie rewizji od dołu, uzyskano tę możliwość co czyni system uniwersalnym i bardzo praktycznym.

 


© Bow-Max 2009


Realizacja: DeryDesign

Dział sprzedaży hurtowej

tel 68 454 45 80

fax 68 454 45 88


Dział sprzedaży detalicznej

tel. 68 454 45 85

fax 68 454 45 84