Bramy garażowe – Zielona Góra | Solidne zabezpieczenie garaży

Bramy garażowe

Strona Główna Bramy garażowe
Bramy garażowe to jeden z istotnych elementów budynku, który musi pełnić funkcje praktyczne i estetyczne. Odpowiednio dopasowany model podkreśli architekturę budynku, będzie wygodny w użytkowaniu i zapewni bezpieczeństwo. Oferujemy bramy rolowane, segmentowe i przemysłowe o solidnej konstrukcji, w szerokiej gamie kolorystycznej.

Bramy rolowane i segmentowe

Bramy rolowane i segmentowe to wygodny sposób na ochronę garażu przed włamaniem i nadmierną utratą ciepła. Specjalny materiał wypełniający zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Montujemy profile aluminiowe oraz profile z przeszkleniem, które doświetlą wnętrze garażu. Bramy segmentowe zbudowane są ze stalowych paneli wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie, a w dolnym panelu zamontowano dodatkową uszczelkę przylegającą do podłoża. System segmentowy dostępny jest w wersji ręcznej i automatycznej. Posiada zabezpieczenie, które uniemożliwia przytrzaśnięcie palców w miejscu dwóch styków paneli. Zarówno bramy segmentowe, jak i rolowane są doskonałym rozwiązaniem w przypadku garażów, przed którymi jest niewiele miejsca.

Bramy przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy przemysłowe stanowiące zabezpieczenie magazynków, hali produkcyjnych i budynków usługowych. Produkty odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne oddziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych. Dla komfortu obsługi oferujemy sterowanie za pomocą przełącznika wewnątrz sterowanie radiowe lub inne z dostępnych systemów sterujących, spełniających oczekiwania klienta. Bramy przemysłowe można montować zarówno w istniejącym, jak i budowanym obiekcie.