Bow-Max – firma, która produkuje osłony i stolarkę otworową

O firmie

Strona Główna O firmie
Historia firmy

Bow-Max jest rodzinną firmą działającą na rynku od ponad 30 lat.

Firma oferuje swoim partnerom najwyższej jakości produkty, takie jak rolety, okna, bramy, żaluzje, markizy, pergole i wiele więcej.

Spółka od wielu lat znajduje się na pozycji lidera, stawiając na nowoczesne rozwiązania i technologię, a także podnosząc poziom obsługi klienta.

 

 

Misja firmy

Najwyższe standardy jakościowe i innowacyjne rozwiązania to wyznaczniki filozofii produktowej, które – wraz z przyjętymi standardami obsługi Klienta – pozwalają utrzymywać pozycję lidera na lubuskim rynku technik osłonowych. Oferując roletki, żaluzje, bramy, okna, drzwi oraz rolety, spółka Bow-Max jest kompleksowym dostawcą, który zapewnia kreatywne rozwiązania, spełniające oczekiwania wymagających partnerów.

Misją spółki – realizowaną przez przyjętą strategię – jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

 

Cele spółki

Rosnąca sprzedaż, szerokie portfolio produktowe i zaangażowanie całego zespołu Bow-Max wyznaczają kierunek rozwoju przedsiębiorstwa. Dlatego zarząd spółki inwestuje w nowe technologie oraz rozbudowuje park maszynowy, który przybliża spółkę do realizacji wytyczonych celów.

Strategia spółki – która zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów cenionych przez inwestorów publicznych, developerów, a przede wszystkim klientów indywidualnych – przybliża nas do realizacji celu, jakim jest ekspansja na rynki zagraniczne oraz zwiększanie udziałów w sprzedaży na rynku krajowym.

Referencje