Pergole – Zielona Góra | Pergole tkaninowe i lamelowe

Pergole

Strona Główna Pergole
logo tarasola

Firma Bow-Max jest Partnerem Premium marki Tarasola. Program Partnerski rozpoczęty w 2022 roku ma na celu wspólny rozwój Partnerów, budowanie silnej marki, wzmocnienie widoczności oraz zapewnienie większej ilości salonów w Polsce, w których klient będzie mógł namacalnie poznać produkt. Razem rośniemy w siłę.

Pergole stanowią efektowny i mobilny sposób na zadaszenie tarasu. Chroniąc przed słońcem, wiatrem i deszczem, jednocześnie powiększają przestrzeń użytkową tarasów przydomowych, restauracyjnych, hotelowych, kawiarni, barów i małych gastronomii. Zapewniają komfort nawet w upalne dni i dają możliwość korzystania z powierzchni tarasu prawie przez cały rok, zabezpieczając przed nieprzewidywalnymi warunkami atmosferycznymi.

Pergole tkaninowe i lamelowe

Pergole tkaninowe i lamelowe/bioklimatyczne montowane do ścian lub w systemie wolnostojącym, można wyposażyć w szereg dodatkowych elementów zapewniających wygodę. Oferujemy naszym klientom możliwość montażu pergoli wraz z roletą typu Screen, punktowym lub taśmowym oświetleniem led, przesuwane panele szklane, nagłośnienie audio oraz promienniki ciepła, które dopełnią komfort przebywania na tarasie. Pergole bioklimatyczne wykonane są z obrotowych paneli aluminiowych, zwanych lamelami, które sterowane są za pomocą pilota. Skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem lub deszczem, posiadając wbudowany system odprowadzania wody.