Refleksole – Zielona Góra | Oferta rolet typu screen

Refleksole – rolety typu Screen

Strona Główna Refleksole – rolety typu Screen
Refleksole chronią przed nasłonecznieniem oraz nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Poprzez tłumienie przenikania intensywnych promieni słonecznych zapewniają wsparcie pracy klimatyzatorów, redukując koszty eksploatacji budynków. Bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach, a także możliwość lakierowania konstrukcji rolet w szerokiej palecie RAL, pozwala osłonie idealnie współgrać z architekturą budynku.

Rolety typu Screen – w kasecie i bez kasety

Refleksole w kasecie to trwałe rozwiązanie zapewniające większą odporność na zmienne warunki pogodowe. Prowadnice zapewniają rolecie stabilność nawet przy silnym wietrze i gradzie. Zastosowanie specjalnych tkanin zapewnia zaciemnienie na wysokim poziomie. Wśród licznych realizacji znajdują się refleksole zaprojektowane i zamontowane na oknach, w altanach i werandach, a także na balkonach. Wykonujemy również rolety typu Screen bez kasety. Niewątpliwą zaletą jest możliwość sterowania automatycznego. Refleksole bez kasety prowadzone są za pomocą linki i stosuje się je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Szczególnie często wykorzystywane są jako ochrona przed słońcem pomieszczeń z dużymi przeszkleniami. Właściwości zastosowanych tkanin (odpowiednia struktura oraz "przezierność tkaniny") gwarantują komfort optyczny zarówno wewnątrz pomieszczenia – odpowiednia widoczność, a także z zewnątrz – chroni przed wzrokiem niepożądanych osób.

Rolety spełniające standardy jakości

Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapewniamy również duży wybór tkanin. Dzięki temu skomponują Państwo produkt, który podkreśli design budynku lub wkomponuje się w aranżację.