Okna aluminiowe – Zielona Góra – trwałość i prostota w jednym

Okna aluminiowe

Strona Główna Okna aluminiowe

Okna aluminiowe cieszą się stale rosnącą popularnością – przede wszystkim w nowoczesnych budynkach lub w placówkach użyteczności publicznej – m.in. w wysokich biurowcach lub w hotelach, zapewniając nie tylko lekkość konstrukcji, lecz także bezpieczeństwo.

Nasza firma dostarcza wysokojakościowych okien aluminiowych dostępnych w 3 modelach: Standard, Premium i Lux. Zastosowane systemy izolacyjne podnoszą komfort ciepła szczególnie w budynkach niskoenergetycznych i poddawanych termomodernizacji.

Idealnym dopełnieniem estetyki okien aluminiowych są produkowane przez nas osłony wewnętrzne i zewnętrzne takie jak: żaluzje poziome – aluminiowe, drewniane lub plisowane, roletki materiałowe oraz rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe.

Specyfikacja okien aluminiowych

Okna aluminiowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w budynkach publicznych, jak i w domach prywatnych. Ich niewątpliwą zaletą jest wytrzymałość – wykazują bowiem dużą odporność na uszkodzenia, a także nie odkształcają się pod wpływem zmian temperatur.

Nasza oferta okien aluminiowych obejmuje szeroki wybór wariantów – istnieje możliwość wybrania kolorystyki powierzchni profili z palety RAL, kolorów strukturalnych oraz drewnopodobnych, a także faktury - błyszczącej, matowej lub metalizowanej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie, jak również stacjonarnie – w Zielonej Górze, przy ulicy Objazdowej 40.