Okna PCV dla domów, mieszkań i innych budynków – Zielona Góra

Okna PVC - Zielona Góra

Strona Główna Okna PVC - Zielona Góra

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem okien PVC na terenie Zielonej Góry. Proponujemy trzy modele okien z ekstrudowanego polichlorku winylu: Lux, Premium oraz Standard. Okna tego typu posiadają system uszczelnień wewnętrznych i zewnętrznych, wpływających na obniżenie przenikalności ciepła i gwarantujących izolację termiczną na najwyższym poziomie. Każda z opcji zapewnia szeroki wachlarz kombinacji profili z możliwością dodatkowego wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Oferujemy możliwość stosowania pakietów szybowych do 51 mm szerokości w przypadku okien PVC Lux i Premium, a także do 48 mm dla okien PVC Standard

Zalety okien PVC

Okna PVC wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością – są odporne na działania atmosferyczne (mrozy, podmuchy wiatru, promieniowanie UV). Są rozwiązaniem na długie lata, a mimo ich upływu – zachowują nieskazitelny wygląd. Wyróżnia je także nieprzeciętna łatwość pielęgnacji, uniwersalność i przede wszystkim – niska cena. Co więcej, ze względu na lekkość okien PVC oraz dedykowanych dla nich ram, ich transport oraz montaż nie sprawia większych trudności. Nie wymagają odświeżania powłoki lakieru jak to ma miejsce w przypadku okien drewnianych.

Okna PVC dostarczają wiele niezawodnych możliwości, a nasza oferta pozwala na wybór modelu dopasowanego bezpośrednio do swoich oczekiwań. Wszystkie nasze produkty wykonane są z dbałością o najmniejszy detal, która warunkuje ich późniejszą trwałość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania.