Roletki materiałowe – kasetowe, bez kasety | Rolety Dzień/Noc

Roletki materiałowe

Strona Główna Roletki materiałowe
Bardzo popularnym produktem osłonowym ostatnich lat są roletki materiałowe. Swój sukces zawdzięczają niezwykle bogatej ofercie tkanin, różnorodności typów i sposobów wykończenia oraz wszechstronnemu zastosowaniu. Roletki materiałowe skutecznie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. To wygodne, ekonomiczne i estetyczne rozwiązanie, pozwalające na regulowanie dopływu światła naturalnego i tym samym kontrolowanie ciepła dostającego się do wnętrza. Oferujemy osłony okienne wewnętrzne solidne i wytrzymałe, wyprodukowane na wymiar, proste w montażu, a także nie stwarzające kłopotów w utrzymaniu w czystości.

Rolety kasetowe i bez kasety

W ofercie znajdą Państwo rolety z kasetą lub bez - które sterowane są ręcznie lub elektrycznie. Najprostszym rodzajem roletek są roletki bez kasety, tzw. wolnowiszące, które mogą być montowane zarówno na skrzydle okiennym jak i na ścianie czy suficie. Oferujemy kilka systemów tego typu roletek. Największą popularnością cieszą się jednak roletki kasetowe w prowadnicach. Łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Najistotniejszą ich zaletą jest zlikwidowanie prześwitu między tkaniną a oknem dzięki zastosowaniu kasety i prowadnic. Kaseta pozwala również utrzymać tkaninę w czystości, a prowadnicę przytrzymującą materiał przy szybie na całej jego długości, nawet przy uchylonym oknie. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy wiele systemów rolet w prowadnicach, w tym również przeznaczonych do montażu na oknach dachowych oraz na ścianie. Bogata kolorystyka kasety oraz prowadnic pozwala na idealne dopasowanie roletki do koloru okna. Oferujemy również szeroką gamę tkanin w kolorach jasnych, które delikatnie osłaniają wnętrze, nie ograniczając przy tym światła dziennego, jak i ciemnych, poprawiających zaciemnienie wnętrza. Tkaniny występują w róznych grubościach i o rożnych gęstościach splotu, co wpływa na przepuszczanie światła. Posiadamy tkaniny transparentne, przepuszczające światło w różnym stopniu oraz w pełni zaciemniające tzw. blackout. Impregnacja tkanin ułatwia utrzymanie ich w czystości. Najczęściej rolety są przykręcane, natomiast w przypadku montażu na skrzydle istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego , który nie ingeruje w ramę okienną. Rolety kasetowe dostępne są w dwóch opcjach prowadzenia – w prowadnicach płaskich lub przestrzennych.

Rolety Dzień/Noc

Rolety typu Dzień/Noc oferujemy w wersji wolnowiszącej lub w kasecie. Produkowane są na wymiar, co zapewnia maksymalne dopasowanie rolety do okna i aranżacji wnętrza. Rolety pozwalają na płynną regulację światła poprzez przestawianie transparentnych i przyciemniających pasów ręcznie, przy pomocy łańcuszka lub elektrycznie. Posiadają ponadto hamulec, który pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji. Niewątpliwym atutem tego typu rolet są walory estetyczne, które stanowią eleganckie i designerskie wykończenie wnętrza. Rolety wykonane są z materiału, który jest łatwy w utrzymaniu czystości. Zapewniamy szeroki wybór kolorów.