Markizy – Zielona Góra | Markizy balkonowe i tarasowe

Markizy

Strona Główna Markizy
Oferowane przez nasz sklep w Zielonej Górze markizy należą do osłon zewnętrznych, pełniących funkcje praktyczne i estetyczne. Skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi, a wysokiej jakości tkaniny zatrzymują szkodliwe promienie ultrafioletowe. Obniżają także temperaturę na tarasie, balkonie oraz we wnętrzu pomieszczenia. Są jednocześnie elementem dekoracyjnym, dlatego oferujemy różne modele markiz oraz szeroki wybór tkanin.

Dlaczego warto zainwestować w nasze markizy?

Klientami naszej firmy są właściciele lokali usługowych i prywatnych, posiadający werandy, balkony, tarasy i witryny, które należy skutecznie osłonić przed słońcem i pozostałymi czynnikami atmosferycznymi. Nasza oferta jest w pełni spersonalizowana. Markizy, pergole oraz inne osłony zewnętrzne przygotowywane są na wymiar, zgodnie z życzeniem lub projektem dostarczonym przez klienta. Dzięki temu zapewniają nieograniczone pole działania dla inwencji aranżacyjnych architektów i inwestorów. Konstrukcja markiz jest lekka, solidna i dodatkowo charakteryzuje się estetyczną prostotą. Tkaniny są dobrze naprężone, a obsługa każdego modelu łatwa i wygodna.

Markizy tarasowe, balkonowe i inne

Oferujemy markizy tarasowe, które gwarantują przyjemny cień i chłód podczas upalnych i słonecznych dni. Szeroki wybór wzorów tkanin gwarantuje stworzenie modelu, który doskonale skomponuje się z elewacją budynku. Markizy balkonowe o specjalnej konstrukcji umożliwiającej montaż ramion do balustrady pozwalają na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu. W naszej ofercie znajdują się także markizy dachowe stanowiące osłonę przeciwsłoneczną dla dużych powierzchni szklanych, takich jak ogrody zimowe, świetliki czy werandy. Konstrukcje tego typu odznaczają się wysoką klasą odporności na wiatr. Markizy boczne zapewniają nie tylko cień, ale również intymność. Doskonale odgradzają od sąsiadów w ścisłej zabudowie.